توسعه سرمایه انسانی و رشد کسب و کار شما

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سامانه آکادمی ریرا

سامانه آموزش مداوم
سامانه آموزش ضمن خدمت

سامانه آموزشی آکادمی، ریرا آکادمی، آموزش مداوم، آموزش ضمن خدمت

این سامانه جهت برگذاری دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان یک سازمان طراحی شده است.

مفتخریم با تکیه بر تجارب گسترده خود و با توجه به نیازهای کشور و بر اساس اصول تعامل فراگیر – محتوا در یادگیری الکترونیکی، سایت ارائه برنامه های آموزش مداوم حرفه ای را به جامعه علمی کشور تقدیم کنیم.

دانشجویان، کارشناسان، اعضای هیات علمی و متخصصان در دانشگاه های علوم پزشکی کشور می توانند با ثبت نام در این سامانه از انواع آموزش های آکادمیک بهره مند شوند.

همچنین مردم عزیز نیز می توانند با مراجعه به بخش های مربوط به آموزش جامعه از انواع برنامه های آموزشی موجود در سایت استفاده کنند.

برخی از امکانات سامانه آکادمی

سوالات رايج سايت آموزش مداوم حرفه‌ای

مطالعه برنامه‌های آموزشی سایت برای همه آزاد است.

با ثبت نام در سايت کارنامه دائمی از تمامی برنامه‌های مطالعه شده شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت و در صورتی که برنامه‌ای را نیمه تمام رها کرده باشید می توانید با مراجعه به کارنامه، ادامه برنامه را از همان محلی که نیمه تمام مانده بود مطالعه فرمائید.

امکانات دیگر سایت مانند شرکت در نظرسنجی و درخواست برنامه تنها برای ثبت نام شدگان مقدور است. در ضمن تا زمانی كه در سايت ثبت نام نكرده باشيد نمی‌توانيد از برنامه‌ها امتياز بگيريد. 

ابتدا به گروه برنامه مورد نظر خود مراجعه نمایید و سپس به قسمت ثبت نام سایت مراجعه کرده و به راحتی با تکمیل تمام فیلدهای درخواستی، شامل اطلاعات شخصی و تحصیلاتی، در سایت ثبت نام کنید. براي ثبت نام بايد به موارد زير دقت كنيد:

براي انتخاب نام كاربري حتما از حروف انگليسی و عدد استفاده كنيد. بهترين انتخاب براي نام كاربري مي تواند كد ملي شما باشد.در صورتي كه آدرس پست الكترونيكی (email) خود را اشتباه وارد كنيد، كد فعال سازي برايتان ارسال نمي شود و شما نمي­توانيد password خود را دريافت كنيد و وارد سايت شويد. كد ملی حداقل بايد 10 رقمي بدون خط تيره يا فاصله باشد.

قسمت آدرس نيز بايد بيش از 3 كلمه باشد. شماره تلفن ثابت را با پيش شماره شهرستان وارد كنيد و تعداد شماره تلفن حداقل بايد 11 رقمی باشد.

امتیاز آموزش مداوم فقط در برنامه‌های موجود در این گروه برنامه قابل دریافت است. بعد از پایان مطالعه هر برنامه، در صورت قبولی در سمت راست برنامه، سبد خريد اضافه می‌شود.با كليک بر روي سبد خريد، يک مورد به آن اضافه می‌شود. بر روی سبد خريد (1 مورد) در بالاي صفحه كليک كنيد در اين صورت وارد قسمت پرداخت می‌شويد. پرداخت به صورت online انجام می‌شود.

می‌توانيد براي گرفتن گواهی به سامانه اموزش مداوم كل كشور (http://ircme.ir) مراجعه نماييد.

کلیه برنامه هایی که به هر دلیلی اعم از قطع اینترنت یا فرصت نداشتن مخاطب، نیمه تمام بماند در آخرین کلیک برنامه حفظ (save) می شود و در سابقه مطالعاتی مخاطب تحت عنوان نیمه تمام ثبت می‌شود. لازم به ذکر است که این اتفاق تنها در صورتی که مخاطب محترم قبل از مطالعه در سایت ثبت نام کرده باشد اتفاق می افتد. شما می‌توانید در زمان بعدی با مراجعه به سابقه مطالعاتی خود برنامه را از همان محلی که نیمه تمام مانده بود ادامه دهید. 

با استفاده از نظرسنجی که در این قسمت از سایت از مخاطبان محترم صورت می‌گیرد، عناوین برنامه‌های آینده سایت اولویت بندی می شود تا برنامه های آتی براساس نیاز مخاطبان تهیه شود. شرکت در این نظرسنجی به افزایش بهره وری سایت کمک شایان خواهد کرد. لازم به ذكر است كه فقط افرادی كه در سايت ثبت نام كرده باشند می‌توانند موضوعات درخواستی خود را وارد كنند.

اطلاعات برنامه‌ای كه شما آن را با موفقيت گذرانده‌ايد و به صورت online پرداخت نموده ايد، به صورت اتوماتيک در پروفايل شخصی شما وارد می‌شود و شما امتياز برنامه را كسب خواهيد كرد.

مخاطبانی که در سایت ثبت نام کرده اند می‌توانند از این لینک استفاده كنند. کلیه برنامه‌های نیمه تمام، پایان یافته و پرداخت شده، در این قسمت که یک کارنامه است ثبت می‌شود.

با ما تماس بگیرید