نشریه

6 دلیل برای اینکه مدیران منابع انسانی به یک سیستم مدیریت یادگیری(LMS) نیاز دارند

برای تیم‌های پرمشغله منابع انسانی، آموزش الکترونیکی ممکن است فقط یک کار دیگر به نظر برسد که باید آن را به یک لیست بی‌پایان برای انجام اضافه کنید. شما به اندازه کافی مشغول هستید و تیم یادگیری و توسعه دستش پر است تا همه را با آخرین اطلاعات سریع‌تر آشنا کنند تا عملیات شما به خوبی انجام شود. پس چرا باید برای پروژه LMS جدید وقت بگذارید؟ این درست نیست، در واقع، ما معتقدیم که اجرای یک راه حل یادگیری می تواند زندگی را برای شما، تیم یادگیری و توسعه و مدیرانتان بسیار آسان تر کند!
منابع انسانی، ریرا، سیستم مدیریت یادگیری، آموزش آنلاین

مدیر رزرو کمتر

بیایید در مورد زمان بندی صحبت کنیم:

  • سازمان شما چقدر برای سازماندهی تاریخ های آموزشی صرف می کند؟
  • در مورد برنامه ریزی مجدد برای کارکنانی که نمی توانند تاریخ های اصلی را شرکت کنند، چطور؟
  • آیا اعضای تیم ای که کار از راه دور کنند دارید؟
  • برنامه ریزی سفر و اقامت چقدر طول می کشد؟
  • چه مقدار از بودجه آموزشی شما برای پوشش این هزینه ها اختصاص می یابد؟

 

به‌جای زحمت تماس با تیم‌های خود از هر کجا که هستند، چرا از فناوری‌هایی که در حال حاضر در اختیار دارند برای ارائه آموزش‌های مورد نیاز در زمانی که به آن نیاز دارند استفاده نکنید؟

یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS) می‌تواند به شما کمک کند تا از شر سردرد مدیریت خلاص شوید و زمان (و بودجه‌تان!) را برای صرف سایر وظایف مهم آزاد کنید.

آموزش بهتر

آموزش حضوری زمانی عالی است که سازمان ها کوچک باشند. اما اگر سازمان شما رشد کند چه اتفاقی می افتد؟

اگر تعداد زیادی کارمند جدید استخدام می‌کنید – یا اگر کارکنان فعلی شما نیاز دارند که به سرعت مهارت یا انطباق جدیدی را انتخاب کنند – چقدر زمان می‌برد تا همه آنها را در یک برنامه آموزشی تحت فشار قرار دهید؟ و در مورد هزینه چطور؟

به جای تمرکز بر اتاق‌ها و مربی‌ها و پروژکتورها و نسخه‌های چاپی، می‌توانید کارمندان را در مسیرهای یادگیری مربوطه ثبت‌نام کنید و به آنها اجازه دهید آموزش‌های مورد نیاز خود را دریافت کنند.

بهبود یادسپاری

مهم است که به افراد خود دسترسی به محتوای آموزشی ثابت بدهید. به این ترتیب، شما می توانید مطمئن باشید که هر کس مواد آموزشی استانداردی را که متناسب با نقش خود در سازمان شما است دریافت خواهد کرد.

اما تا زمانی که یک مربی واحد نداشته باشید که هر بار مطالب یکسانی را ارائه می دهد، نمی توانید مطمئن باشید که یک تجربه آموزشی حضوری مشابه و به همان اندازه موثر خواهد بود.

شرکت کنندگان تا 60 درصد اطلاعات را از طریق آموزش الکترونیکی به یاد می سپارن در مقابل در آموزش چهره به چهره فقط 10 درصد را حفظ می کنند.

با وجود یک راه حل یادگیری، می توانید مطمئن باشید که هرکسی که در LMS شما ثبت نام کند، یک برنامه آموزشی ثابت دریافت خواهد کرد. با سرمایه‌گذاری روی دستیابی به راه‌حل مناسب در حال حاضر، می‌توانید در مورد اینکه کل تیم شما هر بار تجربه یادگیری مداومی داشته باشد، آسوده خاطر باشید.

یادگیری با بازی‌پردازی

همه ما با این احساس « فقط یک سطح دیگر بازی کنم» را که هنگام تعامل با یک بازی به خصوص اعتیادآور به وجود می‌آید، آشنا هستیم. ما لذت می‌بریم و حتی می‌توانیم هوس احساس موفقیت‌آمیز را داشته باشیم، نه اینکه به نشان‌های براق اشاره کنیم. این کاملا طبیعی است که این احساس را در یادگیری و توسعه معرفی کنیم!

گیمیفیکیشن در مورد آوردن استراتژی ها و راه اندازی آن بازی های اعتیادآور به محتوای سنتی کمتر جذاب است.

نوارهای پیشرفت، درصد تکمیل، و نشان‌های جایزه، فراگیران را تشویق می‌کند تا از طریق دوره‌های آموزشی آنلاین فراتر بروند.

اگر در دوره‌ای بودید که به شما برچسب «شروع‌کننده» می‌داد، اما می‌دانستید که تکمیل کار بعدی شما را به سطح «متوسط» می‌برد، ممکن است وسوسه شوید که آن کار را همان جا انجام دهید.

در دنیای واقعی تمرین، گیمیفیکیشن می‌تواند تفاوت بین افرادی باشد که در طول یک سمینار آموزشی طولانی چرت می‌زنند و در مقابل تمایل به بازگشت به میز کار خود تا بتوانند آخرین نشان تمرینی خود را قبل از بقیه اعضای تیم خود دریافت کنند.

بهبود گزارش و بازخورد

تشخیص اینکه آیا گروهی از افراد در یک دوره آموزشی حضوری شرکت کرده اند یا خیر، نسبتاً آسان است. اما چگونه می دانید که آنها هر یک از آن را حفظ کرده اند؟

با یک LMS، می‌توانید میزان موفقیت فراگیران خود را از طریق مواد آموزشی سازمانتان پیگیری کنید.

شاید متوجه شوید که برخی از ماژول های آموزشی چالش برانگیزتر از بقیه هستند. یا شاید گروهی از یادگیرندگان را پیدا کنید که با هر چیزی که به سمت آنها پرتاب می کنید مشکلی ندارند – اینها می توانند رهبران تیم شما در آینده باشند.

گزارش پیشرفت، درک موضوع و نمرات آزمون همگی عملکردهای استاندارد یک راه حل یادگیری خوب هستند. همچنین می‌توانید آن‌ها را فعال کنید تا در بحث‌های آنلاین یا سایر فعالیت‌های مشترک شرکت کنند تا دانش جدید خود را به اشتراک بگذارند و اثبات کنند.

اما، یک برنامه آموزشی موفق یک خیابان یک طرفه نیست.

بازخورد یادگیرنده می تواند به بهبود برنامه های آموزشی موجود و همچنین کمک به توسعه مطالب جدید کمک کند. مشتریان ما ارزش استفاده از ابزارهای بازخورد و یادآوری را در راه حل های یادگیری خود به خوبی دریافته اند.

مدیریت آسان داده ها

تیم منابع انسانی شما مشغول است و ما می دانیم که احتمال اضافه کردن سیستم دیگری به ترکیب ممکن است مانند یک چالش به نظر برسد.

ما این یکی را کوتاه و ساده نگه می‌داریم – سیستم‌های جدید باید به معنای زمان کمتر سرپرست باشند، نه بیشتر.

راه‌حل‌های ما به راحتی با همه رایج‌ترین سیستم‌های منابع انسانی ادغام می‌شوند، با ویژگی‌های آسان برای استفاده که به این معنی است که هرگز مجبور نخواهید شد داده‌های موجود را کپی کنید.

و خیلی مزایای بیشتر!

یک LMS خوب کارها را برای بخش منابع انسانی شما آسان تر می کند و موثرترین گزینه آموزشی را برای نیروی کار مدرن ارائه می دهد.

در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد که چرا یک رویکرد یادگیری دیجیتال می تواند برای افراد شما مناسب باشد:

  • به سرعت های مختلف یادگیری اجازه دهید: یادگیرندگان سریع می توانند پیشروی کنند در حالی که دیگران می توانند زمان لازم را برای حفظ اطلاعات صرف کنند
  • نجات جهان: دانشگاه آزاد بریتانیا دریافت که ارائه دوره های آموزش الکترونیکی 85 درصد CO2 کمتری به ازای هر دانش آموز تولید می کند.
  • عصر دیجیتال را درگیر کنید: مردم با مصرف محتوای دیجیتالی سازگار شده‌اند و طبیعتاً 5 برابر بیشتر مطالب را از طریق آموزش الکترونیکی حفظ می‌کنند.

ما می دانیم که تیم های منابع انسانی مسئول خیلی چیزها هستند. اما معرفی یک راه حل جدید یادگیری نه تنها تخلیه مدیریت را برای تیم شما کاهش می دهد، بلکه می تواند بهره وری سازمان شما را متحول کند. و ما مطمئنیم که می توانیم به شما کمک کنیم تا به آنجا برسید.

برای کاهش سردرد مدیریت منابع انسانی خود آماده اید؟

ریرا ارائه دهنده انواع پلتفرم های آموزشی با رعایت استاندارد ها, کاربری آسان و پشتیبانی قوی می‌باشد.
راهکارهای هوشمندانه اختصاصی برای توسعه سرمایه های انسانی و رشد کسب و کار شما

فهرست

دیگر مقالات:
به اشتراک بگذارید
دیگر نوشته ها
توانمندسازی تحول منابع انسانی
توانمندسازی تحول منابع انسانی با ریرا

در دنیای پویای امروز، موفقیت هر سازمان به نیروی کار توانمند و پر انگیزه آن وابسته است. ریرا، به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه منابع انسانی، راهکارهای جامع و نوآورانه‌ای را ارائه می‌دهد تا سازمان‌ها بتوانند به طور مؤثر از سرمایه انسانی خود بهره‌برداری کنند.

بیشتر بخوانید
راهنمای کسب و کارهای کوچک برای بهره‌مندی کامل از جمعه‌ی سیاه

جمعه‌ی سیاه یکی از بزرگترین رویدادهای خرید سال است و کسب و کارهای کوچک می‌توانند از این روز برای افزایش فروش، جلب مشتریان جدید و افزایش شناخت بهره‌برداری کنند. در ادامه یک راهنمای ساده برای کسب و کارهای کوچک به منظور استفاده بهینه از جمعه‌ی سیاه آورده شده است.

بیشتر بخوانید
توسعه سازمانی: تعریف، مزایا و مراحل
توسعه سازمانی: تعریف، مزایا و مراحل

توسعه سازمانی (OD) یک فرآیند سیستماتیک برای بهبود عملکرد سازمان‌ها است. این فرآیند شامل تغییر و بهبود در زمینه‌های مختلف سازمان مانند فرهنگ، ساختار، فرایندها و رفتار کارکنان است. توسعه سازمانی می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند تا در محیط‌های متغیر و پیچیده امروزی موفق شوند.

بیشتر بخوانید
منابع انسانی در ایجاد یک محیط کاری شاد و پربار
نقش منابع انسانی در ایجاد یک محیط کاری شاد و پربار

در دنیای رقابتی امروز، سازمان‌ها برای موفقیت نیاز به کارکنانی دارند که با انگیزه، خلاق و بهره‌ور باشند. ایجاد یک محیط کاری شاد و پربار یکی از مهمترین عوامل برای ایجاد و حفظ چنین کارکنانی است. در این مقاله همراه ریرا، به نقش منابع انسانی در ایجاد یک محیط کاری شاد و پربار پرداخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید