نشریه

گروه هدف کلیدی استراتژی منابع انسانی چه کسانی هستند؟

استراتژی منابع انسانی سندی برای کارکنان منابع انسانی است و به عنوان مبنایی برای تعیین اهداف سالانه و کارت امتیازی متوازن در سازمان های بزرگتر عمل می کند. استراتژی منابع انسانی گروه هدف بیشتری نسبت به کارکنان منابع انسانی دارد.
کلیدی منابع انسانی

منابع انسانی باید از استراتژی‌های منابع انسانی به عنوان ابزار بازاریابی برای متقاضیان شغل بالقوه استفاده کند. استراتژی منابع انسانی معمولاً یک سند بسیار جذاب است که ایده‌های جالب و استخدام‌های جدید را نشان می‌دهد. کارجویان معمولاً شغل را تغییر می‌دهند زیرا از شغل فعلی خسته شده اند و باید چیزی را در زندگی خود تغییر دهند. استراتژی منابع انسانی می تواند به عنوان یک تبلیغ خوب برای سازمان مورد استفاده قرار گیرد.

متقاضیان کار برای گسترش نام نیک سازمان بسیار مهم هستند و معمولاً بخشی از استراتژی منابع انسانی است. همه متقاضیان کار استخدام نمی شوند، اما می توان رویکرد مؤدبانه و منصفانه سازمان را نسبت به آنها در طول فرآیند استخدام گسترش داد.

مدیران یکی دیگر از گروه های هدف استراتژی منابع انسانی هستند. مدیران باید مهارت‌های مدیریتی و رهبری خود را ارتفا و توسعه دهند. هنگامی که مدیران و راهبران استراتژی منابع انسانی را بدانند و  درک کنند، می توانند اقدامات لازم را درراستای توسعه شغلی خود انجام دهند

کارمندان یک گروه هدف متفاوت هستند. استراتژی منابع انسانی را نمی‌توان فقط بر مدیریت و کارایی سازمانی متمرکز کرد. کارکنان یک گروه هدف بسیار مهم هستند. استراتژی منابع انسانی باید پیشرفت‌های عمده ای را برای زندگی کارکنان در سازمان ایجاد کند.

استراتژی منابع انسانی فواید و مزایای بسیاری را برای تیم منابع انسانی فراهم می کند و مدیران منابع انسانی نباید فرصتی را برای ارتقای منابع انسانی و نشان دادن تمایل به بهبود خدمات ارائه شده توسط منابع انسانی از دست بدهند. برای بهبود استراتژی منابع انسانی سازمان خود با ما تماس بگیرید.

فهرست

دیگر مقالات:
به اشتراک بگذارید
دیگر نوشته ها
توانمندسازی تحول منابع انسانی
توانمندسازی تحول منابع انسانی با ریرا

در دنیای پویای امروز، موفقیت هر سازمان به نیروی کار توانمند و پر انگیزه آن وابسته است. ریرا، به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه منابع انسانی، راهکارهای جامع و نوآورانه‌ای را ارائه می‌دهد تا سازمان‌ها بتوانند به طور مؤثر از سرمایه انسانی خود بهره‌برداری کنند.

بیشتر بخوانید
راهنمای کسب و کارهای کوچک برای بهره‌مندی کامل از جمعه‌ی سیاه

جمعه‌ی سیاه یکی از بزرگترین رویدادهای خرید سال است و کسب و کارهای کوچک می‌توانند از این روز برای افزایش فروش، جلب مشتریان جدید و افزایش شناخت بهره‌برداری کنند. در ادامه یک راهنمای ساده برای کسب و کارهای کوچک به منظور استفاده بهینه از جمعه‌ی سیاه آورده شده است.

بیشتر بخوانید
توسعه سازمانی: تعریف، مزایا و مراحل
توسعه سازمانی: تعریف، مزایا و مراحل

توسعه سازمانی (OD) یک فرآیند سیستماتیک برای بهبود عملکرد سازمان‌ها است. این فرآیند شامل تغییر و بهبود در زمینه‌های مختلف سازمان مانند فرهنگ، ساختار، فرایندها و رفتار کارکنان است. توسعه سازمانی می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند تا در محیط‌های متغیر و پیچیده امروزی موفق شوند.

بیشتر بخوانید
منابع انسانی در ایجاد یک محیط کاری شاد و پربار
نقش منابع انسانی در ایجاد یک محیط کاری شاد و پربار

در دنیای رقابتی امروز، سازمان‌ها برای موفقیت نیاز به کارکنانی دارند که با انگیزه، خلاق و بهره‌ور باشند. ایجاد یک محیط کاری شاد و پربار یکی از مهمترین عوامل برای ایجاد و حفظ چنین کارکنانی است. در این مقاله همراه ریرا، به نقش منابع انسانی در ایجاد یک محیط کاری شاد و پربار پرداخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید