یکپارچگی و همسویی در هدف‌گذاری، با سیستم‌های مدیریتی یکپارچه

داشتن سیستم‌های مدیریتی کارآمد و به‌روز، در دنیای کسب و کار امروزی، یک ضرورت است. شرکت ریرا با تخصص و تجربه در پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی، همراه شماست تا ساختارها و فرآیندهای مدیریتی سازمانتان را بهینه‌سازی کرده و توسعه دهد. ما با استفاده از استانداردهای یکپارچه، سیستم‌های مدیریت منابع و فرآیندهای بهبود مستمر، به شما کمک می‌کنیم تا کارایی و عملکرد سازمان خود را ارتقا دهید. هدف ما ایجاد بسترهایی است که نه‌تنها با اهداف و فرهنگ سازمان شما همخوانی داشته باشد، بلکه به توسعه پایدار سرمایه‌های انسانی شما نیز کمک کند. با ریرا، مدیریت بهینه و یکپارچه را تجربه کنید.

معرفی خدمت

عملکرد به‌روز با راهکارهای جدید مدیریت عملکرد

امروزه، از انواع مدل‌ها در سطوح و واحدهای مختلف سازمانی برای هدف‌گذاری استفاده می‌شود. در یک سازمان، ممکن است علاوه بر وجود مأموریت، چشم‌انداز، BHAG و استراتژی، مدل‌های هدف‌گذاری مختلفی مانند OKR، KPI، KPA و غیره در واحدهای مختلف استفاده شوند. با وجود اینکه هر مدل بر اساس ماهیت و نیاز واحد مربوطه انتخاب می‌شود، اما باید به یکپارچگی این اهداف به دقت توجه کرد تا از کار کردن جزیره‌ای و اتلاف منابع جلوگیری شود و کارایی افزایش یابد. سیستم‌های مدیریتی یکپارچه، رویکردی نوین هستند که در راستای یکپارچه‌سازی این اهداف پیاده‌سازی می‌شوند و همسویی را در تمام سطوح سازمان تضمین می‌کنند. این سیستم‌ها به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا به‌طور هماهنگ و منسجم در مسیر دستیابی به اهداف حرکت کنند.

پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی یکپارچه

نوآوری‌های ریرا در پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی یکپارچه

آموزش سازمانی

در این مرحله، ما با برگزاری کارگاه‌های آموزشی تعاملی، سازمان شما را با مفاهیم و اصول سیستم‌های مدیریتی یکپارچه آشنا می‌کنیم. این آموزش‌ها به کارکنان کمک می‌کند تا با ساختارهای ذهنی صحیح در خصوص یکپارچگی اهداف و مدل‌های مدیریتی آشنا شوند و توانایی اجرای آن‌ها را به دست آورند.

تحلیل نیازهای سازمان

با بررسی دقیق ساختار، اهداف و فرهنگ سازمان شما، نیازهای خاص و نقاط ضعف و قوت فعلی را شناسایی کرده و برنامه‌ای جامع و متناسب برای پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی یکپارچه تدوین می‌کنیم.

طراحی و پیاده‌سازی سیستم

بر اساس تحلیل‌های انجام شده، ما سیستم‌های مدیریتی یکپارچه‌ای را طراحی و پیاده‌سازی می‌کنیم که شامل استانداردهای لازم، ابزارهای مدیریت منابع، فرآیندهای بهبود مستمر و یکپارچگی در اهداف مختلف است. این سیستم‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که با اهداف و استراتژی‌های سازمان شما همسو باشند.

پیاده‌سازی فرهنگ بهبود مستمر

ما فرهنگ بهبود مستمر را در سیستم مدیریتی شما در نظر می‌گیریم تا این اطمینان حاصل شود که سازمان شما به‌طور مداوم در حال بهبود و ارتقاء عملکرد است.

همراهی در تعیین اهداف

یکی از مهم‌ترین مراحل، همراهی شما در تعیین اهداف و خروجی‌های مناسب برای هر واحد و سطح سازمانی است. ما به شما کمک می‌کنیم تا اهداف قابل اندازه‌گیری و همسو با استراتژی‌های کلان سازمان تعیین شوند.

برگزاری جلسات مرور، ارزیابی و پشتیبانی

برای اطمینان از پیشرفت صحیح و هماهنگی بین واحدهای مختلف، ما در برگزاری جلسات مرور و ارزیابی دوره‌ای همراه شما خواهیم بود. این جلسات به شما کمک می‌کنند تا پیشرفت‌ها را بررسی کرده و در صورت نیاز، اقدامات اصلاحی را در بخش‌ها یا تیم‌های لازم انجام دهید.

برگزاری اختتامیه و تحلیل نتایج

در پایان هر دوره، جلسات اختتامیه برای تحلیل نتایج و درس‌آموخته‌ها برگزار می‌شود. ما نتایج را تحلیل کرده و توصیه‌هایی برای بهبود رویه‌های آینده ارائه می‌دهیم.

دسترسی به ریراآکادمی

برای تکمیل فرآیند آموزش، تمامی اعضای سازمان شما به ریرا آکادمی دسترسی خواهند داشت تا از مطالب آموزشی، به‌روزرسانی‌ها و منابع جدید بهره‌مند شوند.

پشتیبانی مداوم

ما به شما پشتیبانی مداوم ارائه می‌دهیم تا در هر مرحله از پیاده‌سازی و اجرای سیستم‌های مدیریتی یکپارچه، به سوالات و نیازهای شما پاسخ دهیم و از موفقیت شما اطمینان حاصل کنیم.

از معرفی تا راهبری

مراحل شروع به همکاری

مزیت‌های رقابتی​

آن چه مارا از دیگر کسب و کارها متمایز می‌کند

دسترسی به منابع تخصصی

کاهش ریسک‌های اجرایی

افزایش کارایی و بهره‌وری

تسهیل در هماهنگی و همسویی

تیم ریرا با دانش و تجربه گسترده در پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی یکپارچه، به شما کمک می‌کند تا بهترین روش‌ها و مدل‌ها را انتخاب کرده و سیستمی یکپارچه ایجاد نمایید.

پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی یکپارچه باعث تقویت فرهنگ پاسخگویی، شفافیت و تمرکز بر اولویت‌های مهم در سازمان می‌شود. این فرهنگ سازمانی به بهبود عملکرد و افزایش انگیزه کارکنان کمک می‌کند.

بهبود فرهنگ سازمانی

دستیابی به نتایج پایدار

بهبود تصمیم‌گیری

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

شما هم به جمع مشتریان ریرا بپیوندید!

کسب‌و‌کارهایی که به ما اعتــماد کرده‌اند

سوالات متداول