توسعه مهارت‌ها و رشد فردی در مسیر توسعه کسب و کار

به منظور بهبود عملکرد و توسعه مهارت‌های ارزشمند همکاران، شرکت ریرا به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه توسعه و مدیریت منابع انسانی، برنامه‌های توسعه فردی نوینی را ارائه می‌دهد. این برنامه توسعه‌ای با در نظر گرفتن شایستگی‌های لازم در افراد، نقاط قوت و قابل بهبود ایشان به صورت کاملا شخصی‌سازی شده می‌باشد که علاوه بر موارد فوق، نقاط بیش از حد توسعه یافته در افراد را نیز بررسی کرده و برای بهینه شدن آنها نیز برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد.

معرفی خدمت

برنامه توسعه فردی: کلید پیشرفت و موفقیت

برنامه توسعه فردی رویکردی ساختارمند است که به منظور بهبود عملکرد و توانمندی‌های همکاران، ارائه می‌شود. این برنامه‌ها شامل ارزیابی و تجزیه و تحلیل شایستگی‌ها، شناسایی نقاط قوت و ضعف فردی، و طراحی راهبردهای بهبود شایستگی‌ها برای هر فرد می‌باشند. هدف اصلی این برنامه‌ها افزایش کارایی و عملکرد همکاران و بهبود مهارت‌ها و توانایی‌های آنها در راستای تحقق اهداف سازمانی است. این برنامه‌ها بر مبنای نیازها و استراتژی‌های سازمانی طراحی می‌شوند.

راهکار های اختصاصی ریرا

راهکارهای اختصاصی ریرا در تدوین برنامه‌های توسعه فردی

ارزیابی شایستگی‌ها و نقاط قوت و قابل بهبود

ریرا ارزیابی شایستگی‌های همکاران را با استفاده از روش‌های مدرن و علمی انجام می‌دهد، سپس نقاط قوت، قابل بهبود و بیش از حد توسعه یافته را تحلیل کرده و به هر شخص برنامه‌های متناسب برای بهبود ارائه می‌دهد.

طراحی و اجرای برنامه‌های آموزشی و توسعه فردی

ما در ریرا این امکارن را داریم که در ادامه ارائه برنامه توسعه فردی، برنامه‌های آموزشی مخصوص و شخصی سازی شده را برای توسعه مهارت‌ها و توانمندی‌های هر فرد، به کمک اساتید مجرب و متخصص هر حوزه، طراحی و اجرا نماییم.

مانیتورینگ و ارزیابی پیشرفت

پس از اجرای برنامه‌ها، این پیشرفت‌ها را مانیتور می‌کنیم و با ارزیابی‌های دوره‌ای، نتایج برنامه‌ها را ارزیابی می‌کند و در صورت نیاز تغییرات لازم را اعمال می‌کند.

مراحل انجام برون سپاری منابع انسانی در سازمان شما

مراحل آغاز همکاری

مزیت‌های رقابتی​

آن چه مارا از دیگر کسب و کار ها متمایز میکند

شخصی‌سازی بر اساس نیازهای فردی

افزایش کارایی و بهره‌وری

بهبود انگیزه و رضایت شغلی

افزایش توانمندی‌های رهبری

برنامه‌های توسعه فردی ریرا به صورت کاملاً شخصی‌سازی شده طراحی می‌شوند، که به هر فرد امکان می‌دهد نقاط قوت و قابل بهبود خود را به طور دقیق شناسایی و بر اساس آن برنامه‌های توسعه فردی مختص خود را دریافت کند.

برنامه‌های توسعه فردی ریرا با توجه به تغییرات بازار و نیازهای سازمان، انعطاف‌پذیر طراحی شده‌اند و امکان تطابق سریع با شرایط جدید را فراهم می‌کنند.

انعطاف‌پذیری و تطابق با تغییرات

بهبود عملکرد سازمانی

کاهش نرخ ترک شغل

پشتیبانی و مشاوره مستمر

شما هم به جمع مشتریان ریرا بپیوندید!

کسب‌و‌کارهایی که به ما اعتــماد کرده‌اند

سوالات متداول